Betcin

Betcin

Betcin Avrupa’nın güçlü ve güvenilir sitesi olarak karşınıza çıkan betcin markası, sizleri tatmin edecek hizmet anlayışı ile karşılayacaktır. Yapacağınız betcin giriş işlemi ile birlikte, Avrupa’nın en popüler sitesinden hizmet almaya devam edeceksiniz. Popülerlik neye göre belirlenmiştir? Kullanıcı sayısına göre belirlenmiştir. Yüz binlerce farklı kullanıcının bu adres üzerinde buluştuğu görülmektedir. Ortak noktaları, iddaa seçeneklerinden geniş imkanlar ile yararlanmaktadır.

Eğlenceli oyun masalarında buluşmaları ve para kazanma şansını elde etmeleridir. Türkiye pazarına da giriş yapmış, güçlü ve aynı zamanda güvenli yasal prosedürler ile çalışan sitelerden bir tanesidir. Tabii Türkiye’de kabul edilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bet cin SMS Engelleme

Kullanıcıların bu site hakkında gündeme getirdiği en büyük olumsuzluklardan bir tanesi, cep telefonlarına gönderilen kısa mesaj içerikli bildirimlerdir. Ancak betcin giriş işlemini gerçekleştiren herkes, istemesi durumunda bet cin SMS engelleme işlemini yapabilir. Oldukça basit bir uygulamadır. Yapılacak işlem nedir? Siteye ulaşacaksınız, canlı destek hizmetleri ile bir görüşme başlatacaksınız. Karşınıza gelmiş müşteri hizmetleri temsilcisine sadece ve sadece SMS iptal işlemini yapmak istediğinizi belirteceksiniz.

Başvurunuz alınacak, değerlendirilecek, otomatik mesaj sistemi içerisinde kayıtlı olan cep telefon numaralarından sizin numaranız silinecektir. Dikkat etmeniz gerekecektir, bir defa SMS engelleme işlemini yaptığınızda, sitenin yeni giriş adresini alma yani SMS aracılığı ile yeni giriş adresini alma hakkınızı kaybedeceğinizi unutmamalısınız.

Bet cin Kredi Kartı İle Para Yatırma

Merak edilen konular bir tanesinin, betcin kredi kartı ile para yatırma yönteminin olup olmadığı dikkat çekmektedir. Eğer bet cin giriş işlemini yapar, hesabınız aracılığı ile para yatırma bölümüne gelir iseniz, 3 farklı seçenek sunulduğunu göreceksiniz. Bunlar visa kart, master kart ve maestro kart olacaktır. Tabii ki kredi kartı ile para yatırılır ancak, kullanılacak kredi kartı mutlaka üye olan şahsın adına ve soyadına ait olmak zorundadır.

Kullanılacak kredi kartı, SMS doğrulama sistemine dahil olmalıdır. Böyle bir sistem bulunmuyor ise, banka ile görüşülüp, sistemin açılması gerekecektir. Kredi kartı ile en az 250 Türk Lirası yatırılır. Kredi kartı ile yatırılan paranın hesapta görülmesi, sadece ve sadece 5 dakika olacaktır.

Kaçak İddaa Sitelerine Para Yatırma Süresi

Yabancı iddaa sitelerine hızlı ve güvenli bir şekilde para yatırma imkanının sağlandığı görülebilmektedir. Ancak kaçak iddaa sitelerine para yatırma süresi tercih edeceğiniz siteye göre değişim gösterebilir. Ne yazık ki bazı yurt dışında kurulmuş İddaa sitelerine para yatırma konusunda, birkaç gün bekleme gibi bir işlem geçerli olabilmektedir. Ancak hızlı para yatırılan kaçak iddaa siteleri bilinci ile hareket eder iseniz, para transfer işleminin anında 5 dakikada tamamlandığını göreceksiniz.

Elektronik ön ödemeli kartlar ile anında, diğer sistemlerin tamamı ile ortalama 5 dakikada hesabınızda paralar görülecektir. Sadece site tercihinde dikkatli davranmanız yeterli olacaktır. 5 dakika içerisinde yatırdığınız para ile kaçak iddaa sitelerinin tüm hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Betcin Giriş Kapanır mı?

Hayır. Betcin giriş kapanmaz. Sadece adres değişikliği olabilir. Adres değişikliği olduğunda ise yeni adres üzerinden giriş yapmaya ve sistemi kullanmaya devam edersiniz. Hiçbir hakkınız kaybolmaz. Paranız olduğu gibi kalır.

Betcin Giriş Ücret Talep Ediyor mu?

Betcin’e giriş yapabilmeniz için kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemleri ücretsizdir. Kayıt işlemleri ücretsiz olduğu gibi giriş yapmak da ücretsizdir. Bunlara para ödemeniz kesinlikle beklenmez ve talep edilmez.

Betcin Güvenlik Önlemi Var mı?

Evet. Betcin’de güvenlik önlemleri en üst düzeydedir. Sunucular yurt dışında tutulur. Fiziki müdahaleler söz konusu değildir. Güvenlik sertifikası yüksektir. Çok iyi korunan ve kişisel verilerinizi asla paylaşmayan bir sitedir.

Betturkey giriş adresi

Leave a Reply